GENEL İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ

Dr. Mustafa BAHADIROĞLU

Hüseyin KADIOĞLU

Metin YAPICI

Yakup ALARÇİN

İlyas ERKAL

Metin ŞENSOY

Ferhat YILMAZ

Ahmet SÖZBİLİR

Hakan GÖKÇE

Mehmet Raci ALKIŞ

Musa YELİVEN

Yunus SEBA

Murat ALEV

Birol TEKELİ

İrfan IŞIK

Nihat ÇELİKEL

Ahmet SÖNMEZ

Bekir Sıddık TAŞ

Nurullah BEDİROĞLU

Ahmet TÜRK

MERKEZ ÇALIŞMA KOMİSYONU

Yakup ALARÇİN

Nihat ÇELİKEL

Mehmet Raci ALKIŞ

Ahmet SÖZBİLİR

Birol TEKELİ

Metin ŞENSOY

Yunus SEBA

Mehmet BATI

DOĞU ANADOLU BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Musa YELİVEN (Başkan)

Levent DÜZ

Muhammed Hafız GEYLANİ

Abdullah ARSLANER

Mustafa GÖKBAŞ

Hüsamettin TAŞTEMİR

Murat GÜRLER

Sebahattin KARAKILIÇ

Nihat DEMİROK

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Murat ALEV (Başkan)

Mehmet SEL

Mehmet BUZLUK

Suat TOPÇU

Bayram KIRICI

Fikri KOLSUZ

Celal TEKİN

Sedat FIRAT

Muhammet Raşit ŞENGÖZ

AKDENİZ BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Nurullah BEDİROĞLU (Başkan)

Ömer CİHAN

Mustafa Celal BARAN

Hamdi KARTAL

Necati KILIÇ

Zafer ÖZER

Mustafa ERGİŞİ

İlker UYAR

Ayhan İŞSEVER

EGE BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU

Ahmet SÖNMEZ (Başkan)

Emrullah ASLAN

Ahmet TEZ

Ersoy CEBECİ

Nevzat ÇAKIRCA

Süleyman DANIŞ

Mehmet AYGEN

Cezmi ÖZDEMİR

Mehmet Güner GÜDEN

İÇ ANADOLU BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Bekir Sıddık TAŞ (Başkan)

Ali YILMAZ

Emin Kahraman DEMİR

Mehmet BAYRAM

Mustafa ERTAŞ

İbrahim AKGÜN

Yunus DOKUMACI

Enver ÇENTEK

Ahmet BULUT

ANKARA BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Hakan GÖKÇE (Başkan)

Dursun ÇEKÜÇ

Muhammed Ali YILDIRIM

Yavuz BOYRAZ

Mehmet KAPUCU

Enver BIÇAK

Selim KAHRAMAN

Ali ÖZDEMİR

Öcal MERT

DOĞU KARADENİZ BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Ahmet TÜRK (Başkan)

Fatih ÖZTÜRK

Harun Zafer DÖĞENCİ

Adem SARIKAYA

Murat İsmail GÖK

Ömer YÖNDEM

Yahya KÜÇÜKHASAN

Fatih CİCİ

Muhammet Fatih YILDIZ

BATI KARADENİZ BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Metin YAPICI (Başkan)

Fatih DİKEL

Enes Özcan OCAKCI

Ümit DEMİR

Abdussamet KÖKTAŞ

Mehmet TAKUR

Fırat YILMAZ

Yakup GÜLEŞ

Serhat ALEV

MARMARA BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

İrfan IŞIK (Başkan)

İsmail AYDIN

Ali FINDIKOĞLU

Sadun İNCE

Birkay CAYMAZOĞLU

Adem ŞAHİN

Sabahattin TAKUR

Fadıl ASLAN

Osman ERGİN

İSTANBUL ANADOLU YAKASI BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

Ferhat YILMAZ (Başkan)

Selim ERKAL

Fatih Yasin DEMİRAL

Yunus BOZARSLAN

Mehmet KARİP

Mehmet Salih TOPDEMİR

Nevzat KARAMAN

İlhan KARATAŞ

Orhan ORUN

İSTANBUL AVRUPA YAKASI BÖLGE ÇALIŞMA KOMİSYONU

İlyas ERKAL (Başkan)

Eyyüp COŞKUN

Erol KARATAŞ

Mustafa TOSUN

İsmail AYAYDIN

Hasan ÇALIŞKAN

Mustafa MÜSLÜM

Cengiz TAŞÇI

Hakan ÖNER

TRAKYA BÖLGESİ ÇALIŞMA KOMİSYONU

Hüseyin KADIOĞLU (Başkan)

Ahmet ÖZGÜL

Ergün BİLGİN

Salih BEKTAŞ

Selim İHTİYAR

Ahmet Talha ÖZDEMİR

Mustafa AKBULUT

Hasan YÖNDEM

Ahmet ERDEDE